Sukces SSP nr 1 - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO, która wraz z Naszym Liceum wchodzi w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO, zajęła drugą lokatę wśród wszystkich warszawskich szkół podstawowych. Ranking stworzył portal miastopociech.pl w oparciu o wyniki egzaminu ósmoklasisty. 

O miejscu w zestawieniu zdecydowała średnia wyników ze wszystkich zdawanych przedmiotów w danej szkole (język polski, matematyka i język obcy). Swój udział w tak wysokim miejscu w rankingu mają także nauczyciele naszego Liceum - część z nich swoją pracę dzieli pomiędzy obiema placówkami - szkołą podstawową i liceum. 

Dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim absolwentom SSP nr 1 serdecznie gratulujemy!

Cały ranking znajdziecie Państwo klikając w link

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 7:00-15:00