Spotkanie z Uczniami z Finlandii w ramach Erasmus+ - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Trzeciego lutego uczniowie naszej szkoły spotkali się poprzez Zoom ze swoimi rówieśnikami mieszkającymi w Finlandii w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+, w którym uczestniczy nasza szkoła oraz szkoły partnerskie z Portugalii, Finlandii, Francji, Hiszpanii i Malty.

Spotkanie miało na celu integrację uczniów, która z powodu pandemii niestety musi odbywać się online. Młodzież została podzielona na 2-osobowe chat roomy, jedna osoba z Polski i jedna z Finlandii, aby można było swobodnie porozmawiać. Wrażenia uczniów po spotkaniu były bardzo pozytywne. Czekamy na następną możliwość poznania naszych koleżanek i kolegów w innych krajach.

Helena Braun

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 7:00-15:00