Aktualności - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Szkoła prowadzi rekrutację online.
Więcej informacji pod numerem telefonu 798 845 768

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

W środę, 6 października poszliśmy na wycieczkę do muzeum POLIN na wystawę czasową Wilhelma Sasnala. Sprawczynią całego zamieszania jest oczywiście nie kto inny jak Pani Elżbieta Matuszewska, za co serdecznie dziękujemy. Do miejsca pamięci na terenie byłego getta udaliśmy się, korzystając z transportu publicznego - metra oraz autobusu. Wejście na wystawę artysty z Mościc o godzinie 10:30.

W piątek, 1 października nasza wspaniała polonistka, Pani Elżbieta Matuszewska, zabrała nas do muzeum narodowego w Warszawie na lekcję muzealną. W wycieczce brała udział jedynie nasza klasa, 3AB.

29 września 2021r. uczniowie klasy 1B wraz z wychowawczynią Moniką Iwańską i pedagog Agatą Schirok udali się na Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Celem ich wycieczki było Laboratorium Badań  Medioznawczych i Radio Kampus.

Już tradycją stały się wrześniowe wyjazdy klas pierwszych w Bory Tucholskie. Nie inaczej było w tym roku - klasy 1A i 1B wraz z wychowawcami udali się do Funki na wyjazd integracyjny połączony z realizacją edukacji dla bezpieczeństwa.

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 8:00-16:00