Aktualności - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Dnia 11.05.2023 klasy drugie wybrały się na wycieczkę do Muzeum Warszawy na warsztaty poświęcone Pani Łęckiej z lektury Pt. „Lalka” Bolesława Prusa. Dzięki temu wyjściu, mogliśmy utrwalić sobie wiele informacji o lekturze i z pełnym zaangażowaniem wykonywać zadania w grupach, dzięki których mogliśmy się nauczyć jeszcze lepszej pracy zespołowej.

Dziś klasy drugie udały się na wycieczkę do siedziby Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki temu wyjściu mieliśmy okazję do zwiedzenia budynku Giełdy, poznania jej historii oraz odkrycia zasad jej funkcjonowania. Dowiedzieliśmy się wielu nowych informacji o akcjach i obligacjach, oraz o samym rynku papierów wartościowych.

W marcu wybraliśmy się na Niewidzialną Wystawę. Przez ponad godzinę zdążyliśmy wcielić się w rolę osób niewidomych i doświadczyć, jak to jest nawigować przez codzienne otoczenia zupełnie bez użycia wzroku. Do szkoły z pewnością wszyscy wróciliśmy z poszerzonymi perspektywami.
 
Notatka: Nina M., kl. 2A

28 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W tym roku pożegnaliśmy jedną klasę maturalną, a uroczystość rozpoczął występ szkolnego zespołu muzycznego w składzie Oliwier W. kl. 2B, Julian K. kl. 1a, Aleksander T. kl. 1b, który prowadzi Pan Tomasz Obłój.

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 7:00-15:00