Wybory do Samorządu Szkolnego - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

W piątek, 18.10.2019r., w  naszym liceum odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. O tę funkcję walczyło dwóch kandydatów – Kacper i Piotr z klasy 1D. Chłopcy od początku tygodnia prowadzili kampanie wyborcze, wywieszając na szkolnym korytarzu swoje wyborcze plakaty.

W głosowaniu wzięło udział 91% społeczności szkolnej. Uczniowie zadecydowali, że Przewodniczącym zostanie Piotr, otrzymał on 61% wszystkich głosów. Jego kontrkandydat, Kacper, objął funkcję Wiceprzewodniczącego.

W szkolnym Samorządzie powstały również dwie sekcje – sekcja wolontariatu i sekcja dziennikarska. Helena i Aleksandra z klasy 1D należą do sekcji wolontariatu i odpowiedzialne są za przeprowadzanie w szkole wszystkich zbiórek na cele charytatywne, natomiast Antoni i Maja (również z klasy 1D) są członkami sekcji dziennikarskiej. Antoni odpowiedzialny jest za robienie zdjęć, natomiast Maja będzie szkolnym kronikarzem – zajmie się opisywaniem najważniejszych wydarzeń z życia szkoły. Opiekunkami Szkolnego Samorządu Szkolnego jest pani Monika Bączek oraz pani Dorota Marczuk. Do postu dołączyć zdjęcia.

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 7:00-15:00