Licealiści - rekrutacja na spotkanie projektowe Erasmus+ w Niemczech - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zapraszamy licealistów do wzięcia udziału w rekrutacji na wyjazd projektowy Erasmus+ do niemieckiej szkoły partnerskiej w Bielefeld. Spotkanie w Niemczech odbędzie się na początku września, trwać będzie 5 dni + dwa dni podróży pociągiem. Podróż i pobyt będą finansowane z grantu Erasmus+. Uczniowie goszczeni będą przez rodziny niemieckie.

Na stronie internetowej liceum, w zakładce uczniowie\projekty międzynarodowe dostępny jest „Regulamin rekrutacji”. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem. Następnie należy pobrać „Formularz zgłoszeniowy” i wypełnić wszystkie pola (uwaga: zgłoszenie wypełnia zainteresowany uczeń/uczennica i rodzic/prawny opiekun).

Czytelny skan wypełnionego formularza prosimy przesłać na jeden z adresów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w nieprzekraczalnym terminie do 24 maja b.r.

Komisja Rekrutacyjna wyznaczy zgłaszającym się uczniom termin rozmowy kwalifikacyjnej. Odbywać się one będą w dniach 27 i 29 maja.

Na początku czerwca ogłoszona zostanie lista osób zakwalifikowanych na spotkanie i lista rezerwowa. Planujemy wyjazd 10-15 uczniów, liczba ta zostanie ostatecznie ustalona po otrzymaniu w czerwcu informacji o wysokości przyznanego dofinansowania na to spotkanie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia w rekrutacji

Zespół Erasmus+

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 7:00-15:00