Warszawska Mapa Akademicka - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Drodzy maturzyści,

Rok szkolny 2021/2022 to czas powrotu do nauki stacjonarnej w szkołach. Przez najbliższy rok będziecie wytrwale przygotowywać się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – egzaminu maturalnego. Wierzymy, że wykorzystacie ten czas jak najlepiej,  aby uzyskać przepustkę do dalszej edukacji. Przed Wami nieco dłuższy weekend – wykorzystajcie ten czas na odpoczynek ale także na naukę.

 Zastanawiacie się pewnie również jaki kierunek studiów będziecie studiować po ukończeniu szkoły ponadpodstawowej. Dzięki Mapie Akademickiej możecie sprawdzić jaki kierunek studiów wybrać, jakie są progi punktowe i gdzie można pracować po ukończeniu danej uczelni. Aby pomóc Wam podjąć decyzję związaną z wyborem studiów, przygotowaliśmy specjalnie dla Was platformę internetową www.mapaakademicka.pl, na której możecie sprawdzić:

Najlepsze uczelnie z Warszawy;
* Specyfikę studiowania na danym kierunku;
Opisy kierunków studiów;
* możliwości pracy po studiach;
* praca, praktyki, staże;
* Progi punktowe na studia;
* przedmioty brane pod uwagę w rekrutacji.

Zapraszamy Was również na nasz portal na facebook'u, gdzie codziennie publikujemy najważniejsze dla Was informacje dotyczące matury oraz wyboru studiów – możecie tam do nas również w każdej chwili napisać z każdym pytaniem lub wątpliowścią.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą edukacyjną najlepszych
Uczelni z Warszawy, którą znajdziecie poniżej:

  1. Uczelnia Łazarskiego

Marzysz o karierze lekarza, prawnika lub bankowca? A może chcesz zostać pilotem? Zależy Ci na rozwoju osobistym i realizowaniu swoich pasji? Zapraszamy na Uczelnię Łazarskiego. Już od prawie 30 lat kształcimy specjalistów z zakresu prawa, ekonomii, a od 2017 r. również medycyny.
www.rekrutacja.lazarski.pl

 

  1. Dom Studencki Student Depot

STUDENT DEPOT to największa sieć prywatnych akademików w Polsce obecna w: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie i Gdańsku, a od października 2022 roku także w Krakowie. To idealna oferta dla studentów, którzy cenią wygodę, indywidualne podejście, możliwość doświadczania studenckiego życia w międzynarodowym towarzystwie oraz bezpieczeństwo.

STUDENT LIFE STARTS HERE www.studentdepot.pl, FB @StudentDepotPoland,  INSTAGRAM @student_depot_official

  1. Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej


Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej jest jedną z najlepszych jednostek naukowo-dydaktycznych w Polsce w obszarze transportu i inżynierii logistyki - od lat zajmujemy I miejsce w rankingu PERSPEKTYW. Działalność dydaktyczną prowadzimy z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza laboratoryjnego w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych i osiągnięcia inżynierskie integrujące infrastrukturę, środki techniczne, problemy organizacji, sterowania i bezpieczeństwa. Nasi studenci mogą skorzystać z bogatej oferty w zakresie certyfikatów, licencji, uprawnień i innych, dodatkowych kwalifikacji, zarówno na poziomie Wydziału jak i uczelni. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź nas na www.wt.pw.edu.pl lub https://www.facebook.com/wydzialtransportupw

  1. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony


Specjalizujemy się w bezpieczeństwie, ochronie i obronności. Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe i bezpieczeństwo wewnętrzne przygotowują do podjęcia pracy w służbach mundurowych (m.in. Policji, wojsku, straży miejskiej, straży granicznej, straży pożarnej, biurze ochrony rządu). Nasi studenci to specjaliści gotowi do podjęcia pracy już w trakcie lub po ukończeniu studiów na wybranym przez siebie kierunku.

Więcej informacji na naszej stronie: http://www.wsbio.waw.pl

 

  1. Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego


Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego jest jednym z największych ośrodków filologicznych w Polsce, od lat utrzymującym się w ścisłej czołówce krajowych rankingów. W rankingu Perspektyw w 2021 r. po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii filologia polska. Wydział stale wzbogaca ofertę kierunków i specjalizacji, by odpowiadać na zapotrzebowania rynku pracy. Nasi absolwenci podejmują pracę nie tylko w szkołach i na uczelniach wyższych, lecz także w mediach, wydawnictwach, placówkach kultury, w branży public relations i reklamy. Czy warto? Zobaczcie, co mówią nasi studenci i wykładowcy: https://bit.ly/3Cz9Ob5.

 

  1. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego to jeden z największych wydziałów kształcących młodych prawników w Polsce. To miejsce, w którym tradycja i bogata historia przeplatają się z nowoczesnym zapleczem dydaktycznym i elastycznym programem studiów na europejskim poziomie. Zajęcia na Wydziale prowadzone są przez sędziów Sądu Najwyższego, Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Naczelnego Sądu Administracyjnego, a także przez wybitnych praktyków i teoretyków prawa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze social media: https://wpiauw.carrd.co/

  1. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie jest jedną z najnowocześniejszych uczelni w Polsce. Od początku  swojego istnienia kładzie nacisk na wszechstronny rozwój i edukację młodego pokolenia. Oferta edukacyjna WSM w Warszawie jest stale rozszerzana o nowe kierunki i specjalności zgodnie z oczekiwaniami rynku pracy.  Zapewnia wysoką jakość kształcenia przy zachowaniu niskich opłat za studiowanie.

https://wsm.warszawa.pl/rekrutacja

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 7:00-15:00